Menu:


Znajdź nas na
facebook youtube


Skład Maciejowej Kapeli

Antoni Kuncewicz

Antoni Kuncewicz akordeonista i wokalista Maciejowej Kapeli. Ukończył studia muzyczne na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie. Folklorem miejskim interesuje się od wielu lat, gromadząc literaturę przedmiotu i nagrania z okresu międzywojennego. Od dzieciństwa występuje na scenach nie tylko jako muzyk, ale także kabareciarz.
Mundek - Klarnet Edmund Zawór - klarnecista z zamiłowania, o dużym potencjale i możliwościach, obdarzony intuicją muzyczną. Miłośnik folkloru miejskiego oraz jazzu. Swój fach pielęgnuje już od wielu lat. Wielokrotnie możemy go zobaczyć na lubelskich scenach i nie tylko. Prywatnie miłośnik motoryzacji jednośladowej.

Felek - akordeon

Felicjan Andruszczak - akordeonista i wokalista naszej kapeli. Miłość do muzyki i akordeonu wyniósł z domu rodzinnego, w którym często rozbrzmiewały melodie kapel ulicznych i podwórkowych. Grane zarówno przez ojca jak i odtwarzane z „winyla” dały początek wielkiej pasji, którą Felicjan pielęgnuje do dziś występując w Maciejowej Kapeli. Prywatnie miłośnik pieszych i rowerowych wycieczek po Bieszczadach.
Stasio - kontrabas Stanisław Zielonka - utalentowany kontrabasista należący do grona osób z niezwykłym poczuciem humoru. Muzyką zajmuje się ponad dwadzieścia lat, zdobywając doświadczenie na scenach całego świata.